Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Mobilne Centrum Testowe w Olsztynie

25 kwietnia 2017

 

– Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu i przypomnieć sobie dawne lata spędzone na szosie – mówi Maciej Sawko, który wziął udział w ostatnich testach Meridy. W minioną sobotę odbyły się one w Olsztynie.

 

Mobilne Centrum Testowe kontynuuje swoją trasę po Polsce. W ostatnią sobotę zatrzymało się w Olsztynie, gromadząc w okolicach Salonu Rowerowego Czesław Ciućkowski miłośników dwóch kółek. – Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu i przypomnieć sobie dawne lata spędzone na szosie – mówi Maciej Sawko. Sprawdził on na trasie Sculturę Disc 5000, która została ostatnio uznana w Belgii za „Rower Roku 2017” w kategorii szosówek. – Osprzęt został dobrany idealnie, a waga roweru sprawiała, że kolejne wzniesienia pokonywało się lekko i przyjemnie. Całe wydarzenie oceniam na piątkę! Nawet pogoda nie mogła popsuć tej imprezy! – podkreśla uczestnik testów.

 

 

 

W Olsztynie nie brakowało także chętnych do zweryfikowania na trasie rowerów górskich Merida. Była wśród nich Anna, która wspólnie z rodziną zabrała na przejażdżkę m.in. Meridę One-Twenty 7. 7000. – Rower jest bardzo wygodny i szybki, ma świetną amortyzację – ocenia. Testy w Olsztynie spełniły jej oczekiwania. – To bardzo potrzebne i dobrze zorganizowane wydarzenie, podczas którego można za darmo testować najlepsze modele rowerów – podsumowuje.

 

Mobilne Centrum Testowe mocno przyspieszy w najbliższym czasie, odwiedzając do 7 maja aż 6 lokalizacji. Wciąż można zgłosić chęć udziału w tych testach i zarezerwować rower dla siebie.  Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj: ZAPISZ SIĘ.

 

Najbliższe testy

29 kwietnia - Pabianice

1 maja - Żywiec

2 maja - Sosnowiec

3 maja - Dąbrowa Górnicza

6 maja - Kartuzy

7 maja - Police

 

Sprawdź wszystkie pozostałe lokalizacje i zapisy na kolejne testy - LOKALIZACJE TESTÓW.

Wróć