Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Po Nowym Sączu czas na Łódź

13 kwietnia 2018

– Dzięki takim wydarzeniom łatwiej jest wybrać model, który nam naprawdę odpowiada – mówi Klaudia po testach Meridy w Nowym Sączu. W najbliższy weekend można pójść w jej ślady w Łodzi.

 

– Już wiem, co chcę na Gwiazdkę – uśmiecha się Grzegorz, jeden z uczestników testów Meridy w Nowym Sączu. To właśnie tam zaparkowała wypełniona rowerami ciężarówka Meridy w ostatni weekend, przyciągając wielu miłośników dwóch kółek. – Bardzo sobie cenię te testy – podkreśla Grzegorz. Na nowosądeckich trasach najbardziej przypadł mu do gustu Big.Nine 7000-E z osprzętem Shimano XT Di2. – 20 km w bardzo różnym terenie na tym rowerze to dzika frajda. Elektroniczny osprzęt jest znakomity – przyznaje, wyczekując tegorocznej Gwiazdki.

 

Wśród ponad 30 rowerów w Mobilnym Centrum Testowym znajduje się też e-bike eBig.Nine 500. – Objechałem nim swoją stałą trasę i wróciłem jak ze spaceru po parku. Dla mnie nudno, ale to genialny patent dla żony. Wspólne treningi z jej stałym hasłem "zwolnij trochę" chętnie zamienię na moje skruszone "poczekaj na mnie" – przyznaje Grzegorz.

 

 

Z zamiarem sprawdzenia zupełnie innych rowerów wybrała się na testy Meridy Klaudia. – Mimo że dopiero zaczynam przygodę z rowerem szosowym, byłam nim zachwycona. Lekki, bardzo wygodny i prosty w obsłudze nawet dla laika – ocenia Reacto 6000. Nie żałuje udziału w akcji współorganizowanej w Nowym Sączu przez sklep Bike Atelier. – Dzięki takim wydarzeniom łatwiej jest wybrać model, który nam naprawdę odpowiada – podkreśla. 

 

 

 

Już w najbliższy weekend można wcielić się w rolę testera w Łodzi. 14 i 15 kwietnia ciężarówka Meridy zatrzyma się w okolicach sklepu Be-Bike przy ul. Krzemienieckiej 2. Na testy konkretnego roweru Merida można się zapisać, korzystając z formularza dostępnego pod tym adresem – KLIKNIJ.

Wróć