Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Początek wiosny pod znakiem testów Meridy

28 marca 2017

Pierwszy wiosenny weekend upłynął w woj. lubuskim i wielkopolskim pod znakiem testów rowerów Merida. W sobotę ciężarówka wypełniona najlepszymi modelami tej marki odwiedziła Wschowę, w niedzielę zatrzymała się w Lesznie. – Wrażenia z jazdy są niezapomniane – powiedział Robert Poniecki, jeden z uczestników testów.

 

Obwieszczające wiosnę słońce ucieszyło w ostatni weekend wielu rowerzystów. Szczególne powody do radości mogli mieć miłośnicy dwóch kółek w woj. lubuskim i wielkopolskim. Mieli oni szansę przetestować ponad 30 rowerów z najwyższej półki, które znalazły się w Mobilnym Centrum Testowym. Wypełniona nimi ciężarówka Meridy w sobotę 25 marca zatrzymała się we Wschowie, w niedzielę 26 marca przeniosła się do Leszna. – Doskonała pogoda była gwarancją pełnego sukcesu testów. Jest to pierwsza wizyta Mobilnego Centrum Testowego w naszych salonach, jednak już wiemy, że w kolejnych latach chcemy organizować następne edycje akcji. Każda tego typu inicjatywa jest doskonałą promocją marki, a dla uczestników daje możliwość porównania modeli i wyboru tych najbardziej optymalnych – powiedział Robert Furmańczak, właściciel salonów Euro-Rower współorganizujących testy.

 

 

 

Przyniosły one wiele pozytywnych wrażeń. – Jestem szczęśliwy, że miałem możliwość przetestowania, aż 3 różnych modeli firmy Merida. Wrażenia z jazdy są niezapomniane: świetne prowadzenie roweru, doskonałe możliwości pokonywania nawet najbardziej wymagających tras – stwierdził Robert Poniecki, jeden z uczestników testów we Wschowie. – Codziennie jeżdżę rowerem, jednak dzisiejszy dzień jest przygodą, która daje wiele satysfakcji. Nigdy nie jeździłem z napędem 1x12, ale już wiem, że to przyszłościowe rozwiązanie – dodał. Emocji nie brakowało również podczas niedzielnych testów w Lesznie. Mobilne Centrum Testowe zgromadziło tam blisko 40 osób. – Jesteśmy bardzo zadowolone. Testowałyśmy modele szosowe i mogłyśmy sprawdzić elektroniczną zmianę przełożeń Shimano Di2. To świetne rozwiązanie – mówiły Natalia i Sandra Przybylak po zakończonej jeździe.

 

 

Oprócz testujących rowery, Mobilne Centrum Testowe przyciągnęło w Lesznie także wiele osób, które z ciekawości zatrzymywały się i dopytywały o szczegóły technologiczne, osprzęt i wagę rowerów Merida znanych m.in. z najważniejszych wyścigów na świecie. Pracownicy salonów Euro-Rower chętnie odpowiadali na wszystkie pytania. – Na co dzień serwisuję ogromną liczbę rowerów, zarówno tych najtańszych, jak i profesjonalnych drogich modeli zawodników z lokalnych drużyn i kolarzy-amatorów. Zawsze cieszę się, gdy mam do czynienia z rowerami Merida – przyznał Fryderyk Gorlas, jeden z serwisantów Euro-Rower. Już w najbliższą sobotę 1 kwietnia będzie można samemu zapoznać się z ich jakością w Lublinie. Wciąż można się zapisać na te i inne testy Meridy oraz zarezerwować rower dla siebie. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj: ZAPISZ SIĘ.

 

Wróć