Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Relacja z testów w Żywcu

8 maja 2017

Jak oceniają niedawne testy w Żywcu ich uczestnicy oraz współorganizatorzy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją WGmedia.eu. Oryginalną treść relacji oraz zdjęcia z Żywca można znaleźć pod tym linkiem [KLIKNIJ].

 

Z czym kojarzy się Majówka? Czy na pewno tylko z grillem? Też, ale jednak zanim zasiądziemy do wspólnego stołu, warto skorzystać z pięknej wiosennej aury i wybrać się w plener. Najlepiej na dwóch kółkach. A do jazdy na rowerze nikogo przekonywać nie trzeba.

 

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy w Żywcu, tuż za Arcyksiążęcym Browarem, 1 maja przy Sklepie Biker - pojawiło się Mobilne Centrum Testowe. To doskonała okazja, by przetestować swój wymarzony rower. Jak sprawuje się Merida? „Wyśmienicie. Jestem pod wrażeniem lekkości tego roweru. Długo zastanawialiśmy się, na jaki rower się zdecydować, ale decyzja zapadła po pierwszej godzinie jazdy. Rower jest lekki i co dla mnie ważne - estetyczny." - Mobilne Centrum Testowe odwiedziła Magdalena, która podzieliła się z nami wrażeniami z przejażdżki na Meridzie. „Testowałem Meridę Ninenty Six. Rower jest świetny i super przyspiesza. Zawieszenie pięknie pracuje. To naprawdę wymarzona maszyna" - dodał jeden z uczestników testów.

 

 

„Dzisiejsza akcja ma na celu sprawdzenie rowerów marzeń, czyli rowerów droższych, sportowych i bardzo lekkich. Mamy tu dziś zarówno rowery szosowe, jak rowery enduro i zjazdowe fulle (...) Wcześniej można było się zapisać na testy. Ale są też godziny otwarte - dla osób, które wcześniej się nie zgłosiły. Dziś testujemy rowery z tzw. Wyższej półki, czyli powyżej 15 tys. zł. Ale są i rowery za 30 tys. Myślę, ż ta akcja jest bardzo potrzebna, ponieważ nie każdego stać na taki rower, a to możliwość bezpłatnej jazdy." - powiedział Marcin Dziedzin, właściciel Sklepów Biker.

„W Mobilnym Centrum mieści się 31 rowerów. Mamy tu także warsztat podręczny, gdzie można zrobić wiele rzeczy przy rowerze. Jest pełne oświetlenie, napięcie 220, lodówka, umywalka, kuchenka mikrofalowa. Auto jest ponadto wyposażone a agregat, sprężarkę - jest samowystarczalne. Mamy myjkę i duże zbiorniki na wodę do mycia rowerów po testach" - powiedział serwisant Jarek Witeska.

 

 

Na czym polegały testy? „Pogoda dopisała, z czego bardzo sie cieszę. W ciągu dwóch godzin - bo tyle trwa test - można przejechać rowerem górskim najbliższe trasy górskie - czyli np. na Piramidę lub też można udać się na Grojec. Na szosę mamy świetne dziś warunki - wyjeżdżamy na Wieprz i Juszczynę, można przez Jeleśnię zrobić pętlę i wrócić do nas. Zainteresowanie akcją jest duże, zapisało się 38 chętnych, a spodziewamy się jeszcze więcej osób na tzw. godziny open. Poza tym chcemy też docenić naszych stałych klientów - oprócz testów zadbaliśmy również o atrakcje dla dzieci, jest dmuchaniec, malowanie twarzy i poczęstunek w formie grilla. Chcemy, by nasza akcja przebiegała w atmosferze Majówki, połączonej z jazdą na rowerze” - dodał Marcin Dziedzic.

 

Źródło: WGmedia.eu

 

W najbliższy weekend 13-14 maja Mobilne Centrum Testowe odwiedzi Poznań. Wciąż można się zapisać na te i inne testy Meridy oraz zarezerwować rower dla siebie. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj: ZAPISZ SIĘ.

 

Wróć