Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Rowery Merida cieszą kolejnych testerów

16 maja 2018

– Trudno się w takiej Meridce nie zakochać – mówi Milena, uczestniczka testów w Poznaniu. Sprawdziła na trasie Reacto 6000 i chętnie wzięłaby udział w takim wydarzeniu raz jeszcze. Już w najbliższy weekend Mobilne Centrum Testowe zaparkuje w Wołominie i Warszawie.

Czy może być coś przyjemniejszego niż rower w ciepły wiosenny dzień? Tak mogliby zapytać uczestnicy testów Meridy, które odbywają się w kolejnych miejscach w Polsce. W miniony piątek i sobotę Mobilne Centrum Testowe zatrzymało się w Poznaniu. Współorganizowane przez sklep Supersportowy wydarzenie przyciągnęło wielu spragnionych przejażdżki. Jedną z tych osób była Milena, która zdecydowała się przetestować Reacto 6000. Jak przyznaje, był to jej pierwszy kontakt z rowerem szosowym.

 


Debiut na szosówce dał jej sporo radości. – Rower jest leciutki jak piórko i pędził jak wiatr. Dodatkowo bardzo fajnie reaguje na różne podłoża. Nawet na tych trudnych, niezbyt równych powierzchniach czuje się bardzo duży komfort jazdy. Nie ma się również do czego przyczepić, jeśli chodzi o przerzutki. Chodzą płynnie, ma się nad nimi pełną kontrolę. Wizualnie prezentował się prześwietnie, zadziornie i kusząco. Trudno się w takiej Meridce nie zakochać! – ekscytuje się Milena. 

Już teraz mogłaby się zapisać na kolejne testy. – Wydarzenie było bardzo dobrze zorganizowane. Panowie odpowiadający za testy byli uprzejmi, doskonale znali się na rowerach i zadbali o to, by rower był do mnie idealnie dopasowany. Wszystko było dobrze przygotowane i odbiór roweru trwał naprawdę króciutko. Jestem bardzo zadowolona! Samo wydarzenie jest superpomysłem, bo mogę przetestować rowery przed kupnem, a także porównać swój z innymi modelami. Na pewno będę brała udział w kolejnych testach – zapewnia. Dobrze wspomina wydarzenie w Poznaniu także Beniamin Wołek, który wybrał się na nie razem z synem. – Testowaliśmy modele Ninety-Six 9. 7000, One-Twenty XT-Edition oraz Big.Nine 7000-E. Wszystkie zrobiły na nas duże wrażenie pod względem wyglądu, jak i zachowania w terenie, ale żeby powiedzieć o nich więcej, musielibyśmy testować sprzęt przez tydzień – uśmiecha się Beniamin Wołek. Alternatywą może być podążanie za Mobilnym Centrum Testowym. Już w najbliższą sobotę odwiedzi ono Wołomin, a w niedzielę Warszawę. Aby zarezrwować rower na testy, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj: ZAPISZ SIĘ
Wróć