Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Testy Meridy zdały egzamin

30 listopada 2016

Około 15 tys. km, blisko 30 lokalizacji i wiele osób, które skorzystały z możliwości przetestowania rowerów z najwyższej półki to bilans pierwszego sezonu Mobilnego Centrum Testowego Meridy. Ciężarówka wypełniona sprzętem jednej z czołowych marek rowerowych świata, w tym modelami znanymi z WorldTouru i Pucharu Świata MTB, spełniła pokładane w niej nadzieje. ? Pierwszy rok testów pokazał nam, że są one bardzo potrzebne i pomocne dla wielu osób. Jesteśmy zbudowani odzewem, z jakim spotkała się nasza ciężarówka. Szczególnie cieszą nas opinie uczestników testów, którym uświadomiły one wiele istotnych kwestii dotyczących jakości roweru czy doboru właściwego modelu dla siebie ? mówi Anna Bara, marketing manager Merida Polska.

 

 

Jej słowa potwierdzają sami zainteresowani. ? Najlepiej samemu sprawdzić, jak jeździ dany model. Po takich testach mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że dobry rower robi różnicę ? powiedziała Marta Romanowska, jedna z uczestniczek łódzkich testów Meridy. Dotychczasowe przystanki Mobilnego Centrum Testowego pozwoliły wielu osobom w różnych częściach Polski poczuć taką różnicę. ? Ciężko opisać na gorąco wrażenia z jazdy, aż cały się trzęsę. Coś pięknego, tyle jestem w stanie teraz powiedzieć ? przyznał tuż po jeździe Arkadiusz Foltak, jeden z uczestników testów w Katowicach.

 

 

Ciężarówka wypełniona ponad 30 modelami rowerów z różnych kategorii pozwoliła wszystkim zainteresowanym zapoznać się z typami rowerów, które dotąd były dla nich zupełnie obce. ? Ścigam się w MTB i nigdy nie byłem przekonany do ?szosy?, ale to się zmieniło. Testowałem bardzo dobry rower i mam o czym marzyć, zastanawiam się tylko, jak przekonać żonę do zakupu nowego modelu ? uśmiechał się Dariusz Gembara po warszawskich testach.

 

 

Udział w akcji był także szansą na uzyskanie cennych wskazówek, które zapewniają specjaliści obsługujący Mobilne Centrum Testowe. ? W jednym miejscu można dokonać oceny sprzętu i zasięgnąć fachowej rady [?]. Po raz pierwszy uczestniczyłem w takiej akcji i jestem pewien, że wezmę udział w jej kolejnych edycjach ? podkreślił Grzegorz po testach w Sosnowcu.

 

 

Prace nad tym, by kolejne edycje sprostały oczekiwaniom, już trwają. ? Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia do testów, a także pracownikom sklepów rowerowych współorganizujących poszczególne wydarzenia na trasie ciężarówki. Doceniamy ich wysiłek i wierzymy, że się opłacił. Po pierwszym sezonie mamy materiał do analizy i wprowadzenia udogodnień w przyszłym roku, by jak najwięcej osób mogło przyjemnie spędzić z nami czas, zweryfikować na trasie nasz sprzęt i samemu przekonać się o wysokiej jakości rowerów Merida ? wyjaśnia Anna Bara.

 

 

Już teraz uchyla ona rąbka tajemnicy na temat modeli, które wypełnią Mobilne Centrum Testowe w 2017 roku. ? Nie zabraknie premierowej wersji Big.Nine?a czy odnowionej Meridy Ninety-Six w różnych rozmiarach i najlepszych możliwych wersjach. Każdy znajdzie w ciężarówce coś dla siebie. Ruszy ona w trasę w marcu i warto wypatrywać pierwszych terminów testów zwiastujących rowerową wiosnę.

Wróć