Przetestuj rower swoich marzeń
 • mask-slider-top MobilneCentrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  Mobilne
  Centrum TestoweSprawdź, kiedy będziemy u Ciebie
  mask-slider-bottom
 • mask-slider-top Modele elektryczne, oraz full suspensionSprawdź i wybierz dla siebie
  Modele elektryczne, oraz full suspension
  Sprawdź i wybierz dla siebie
  mask-slider-bottom

Udane testy w Poznaniu

18 maja 2017

Blisko 100 osób wzięło udział w testach Meridy, które w miniony weekend odbyły się w Poznaniu. – Niektórzy pokonali do nas nawet 70 km, żeby poczuć różnicę, którą zapewnia dobry rower – mówi Sebastian Łaszewski ze sklepu Bike Adventure współorganizującego testy.

 

Mobilne Centrum Testowe zatrzymało się w ostatni weekend 13-14 maja w Poznaniu-Baranowie. – Pogoda dopisała, to i frekwencja była dobra. W testach wzięło udział ok. 100 osób. Niektórzy pokonali do nas nawet 70 km, żeby poczuć różnicę, którą zapewnia dobry rower – mówi Sebastian Łaszewski ze sklepu Bike Adventure współorganizującego testy. – Było nam niezmiernie miło ich gościć, cieszymy się z wielu pozytywnych opinii na temat tego wydarzenia. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy za rok! – dodaje przedstawiciel bike-adventure.pl.

 

 

– Takie testy to świetny pomysł, a półtorej godziny wystarczało, by nacieszyć się wybranym modelem. No i słońce przez dwa dnie nie było bez znaczenia. To był udany weekend – mówi Łukasz Skorupski, jeden z uczestników poznańskiego wydarzenia. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę sprawdził on na trasie Meridę Reacto 7000-E. – Na pewno na uwagę zasługuje jego elektronika, która doskonale się sprawdzała. Bateria dała radę, nie wysiadła, a przełożenia były pewne i szybkie […]. Sama jazda sprawiła mi dużo radości – ocenia.

 

 

Ten sam model przetestował w Poznaniu Marcin Lubarski. – To bardzo stabilny i szybki rower, dobrze się prowadzi. Najbardziej zależało mi jednak na porównaniu systemu zmiany przełożeń mechanicznego i elektronicznego – mówi. Jego zdaniem warto było tego dnia pojawić się w okolicach sklepu Bike Adventure. – Samo wydarzenie było zorganizowane bardzo profesjonalnie. Niezwykle uprzejma i pomocna obsługa zadbała o szybkie przejście formalności i przygotowanie roweru. Jako że test rozpoczynałem w godzinach porannych, pełną atmosferę odkryłem dopiero po powrocie. Słoneczna pogoda dopełniała obrazu radosnego pikniku w przyjaznej rowerowej atmosferze, dzięki czemu niezwykle miło spędziłem niedzielny poranek.

 

W najbliższy weekend 20-21 maja Mobilne Centrum Testowe odwiedzi Łódź. Wciąż można się zapisać na te i inne testy Meridy oraz zarezerwować rower dla siebie. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj: ZAPISZ SIĘ.

 

Wróć